Apie mus

UAB „Ineksa“ savo veiklą pradėjo 2000 m. kaip S. Mickaus personalinė įmonė, vėliau, 2007 m., įmonė buvo reorganizuota ir gavo dabartinį savo pavadinimą. Nuo pats įmonės įkūrimo pradžios mes tikslingai orientavomės į aukščiausios kokybės gaminių iš medienos gamybą ir prekybą. Šiandien didžiąją dalį savo produkcijos eksportuojame į tokias užsienio valstybes kaip Prancūzija, Didžioji Britanija, Olandija, Slovakija, Ispanija, Italija bei Lenkija.

Savo darbe labai daug dėmesio skiriame klientų aptarnavimo ir gaminamos produkcijos kokybei. Tikime, kad atsakingas požiūris į kiekvieną klientą sukuria pridėtinę darbo vertę ir leidžia mūsų įmonei sėkmingai vykdyti savo veiklą. Siekdami tiekti tik kokybišką produkciją, itin daug dėmesio skiriame gamybos procesui: naudojamės naujausiomis technologijomis ir nuolatos tobuliname darbo techniką. Sėkmingas bendradarbiavimas su kitų šalių rinkomis ir gerosios patirties mainai, leido mums sukaupti neįkainojamos patirties, kurią novatoriškai panaudojame ir savo darbe.

Siekiame nuolatos tobulėti ir koja kojon žengti su nuolatos tobulėjančiomis technologijomis, todėl daug dėmesio skiriame pastoviam darbuotojų kvalifikacijos kėlimui. UAB „Ineksa“ darbuotojai – kvalifikuota, tikrų savo srities profesionalų komanda, kuri nuolatos mokosi, tobulina savo įgūdžius, atsakingai vertina savo darbą ir kiekvieną dieną yra pasiruošusi naujiems iššūkiams ir projektams. Klientų ir partnerių pasitikėjimas mūsų darbu – geriausias įvertinimas. Savo veikloje visada vadovaujamės tik aukščiausiais kokybės ir darbo etikos principais, profesionalumu bei lojalumu savo klientams.